Zatoxin INHALACJE roztwór 2% NaCl 10X3 ml

Dostępność: brak informacji
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 21,89 zł 21.89
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: B7ED-489A5

Opis

Czym jest Zatoxin Inhalacje i jakie ma działanie?

Zatoxin Inhalacje to roztwór do inhalacji do stosowania wziewnego, składający się z hipertonicznego roztworu opartego na ekstraktach ziołowych: melisy lekarskiej, pachnotki zwyczajnej i macierzanki piaskowej w połączeniu z kwasem hialuronowym.

Nebulizacja substancją nawilżającą, taką jak kwas hialuronowy przywraca poziom nawilżenia, przynosząc ulgę podrażnionej błonie śluzowej.

Ekstrakty ziołowe wykazują działanie antyoksydacyjne i łagodzące przyczyniając się do przywrócenia fizjologicznej równowagi błony śluzowej dróg oddechowych.

Roztwór do inhalacji Zatoxin Inhalacje jest sterylny oraz nie zawiera konserwantów.

Działanie

Roztwór do inhalacji Zatoxin Inhalacje wskazany jest, aby przeciwdziałać i zapobiegać objawom wynikającym ze zmian w trofizmie nabłonka oddechowego, takich jak: kaszel, wyciek z nosa, ból typowy dla zespołu objawów grypy, ale także związanymi z alergenami zewnętrznymi.

Skład

Suchy wyciąg z melisy lekarskiej Melissa officinalis (kwas rozmarynowy 12%), suchy wyciąg z pachnotki zwyczajnej Perilla frutescens (polifenole 2,5%), suchy wyciąg z macierzanki piaskowej Timo serpillo, kwas hialuronowy, chlorek sodu 2%, jednowodny jednozasadowy fosforan sodu, dwuwodny dwuzasadowy fosforan sodu, maltodekstryna, krzemionka koloidalna bezwodna, woda oczyszczona do 100 ml.

Sposób użycia

  • Do nebulizacji stosować 3 mililitrową fiolkę, 1 - 2 razy dziennie lub zgodnie z zaleceniem lekarza, bez rozcieńczania.
  • Produkt może być używany ze wszystkimi rodzajami nebulizatorów.

Ostrzeżenia

  • Produkt należy stosować zgodnie z jego przeznaczeniem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przed zastosowaniem wyrobu, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
  • Produkt przeznaczony jest wyłącznie do inhalacji, nie spożywać ani nie stosować w inny sposób niż wskazany w instrukcji używania.
  • Stosowanie w okresie ciąży, karmienia piersią i u dzieci należy skonsultować z lekarzem.
  • Nie stosować poniżej 2 roku życia, ponieważ w tym wieku cechy fizjologiczne dróg oddechowych wiążą się z ograniczoną zdolnością odprowadzania śluzu z oskrzeli.
  • Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.
  • W przypadku dolegliwości, takich jak skurcz oskrzeli, kaszel lub uczucie podrażnienia podczas stosowania, należy natychmiast przerwać leczenie i skonsultować się z lekarzem.
  • Podawanie leków drogą wziewną jednocześnie z roztworem do inhalacji powinno odbywać się pod nadzorem lekarza, który może ocenić możliwe interakcje.

Zawartość:

Opakowanie zawiera 10 jednodawkowych fiolek po 3 ml.

Producent / Podmiot odpowiedzialny: TACTICA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl