Pianka Na Ospę i Swędzenie Poxy Calm 100g

Dostępność: brak informacji
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 23,85 zł 23.85
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: FB56-55873

Opis

PoxyCalm pianka na ospę i swędzenie 100 ml

Poxy Calm pianka na ospę i swędzenie jest wyrobem medycznym w postaci lekkiej pianki. Przeznaczonym dla dzieci od 1 roku życia oraz dorosłych w celu łagodzenia przebiegu oraz swędzenia spowodowanego ospą wietrzną i półpaścem. Może być również stosowany we wszelkich stanach związanych z wystąpieniem swędzenia i pieczenia. Zmniejsza dolegliwości związane z wykwitami ospowymi. Działa nawilżająco i przeciwświądowo. Delikatnie chłodzi w miejscu użycia. Zawartość naturalnych składników pozwala na bezpieczne stosowanie wyrobu medycznego. Poxy Calm Pianka na ospę i swędzenie może być stosowana nawet kilka razy dziennie.

Poxy Calm pianka na ospę i swędzenie jest polecany szczególnie dla dzieci ponieważ:

  • Przynosi efekt chłodzenia
  • Zawiera naturalne składniki

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed zastosowaniem należy wstrząsnąć butelką. Przed pierwszym użyciem należy nacisnąć dozownik 2 – 3 krotnie do momentu pojawienia się pianki. Produkt należy nanosić na skórę co najmniej 3 razy dziennie lub za każdym razem gdy istnieje taka potrzeba. Jeżeli istnieje taka potrzeba można produkt  przed naniesieniem na skórę schłodzić w lodówce wtedy efekt działania będzie silniejszy.

Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Poxy Calm pianka na ospę i swędzenie posiada delikatny zapach wynikający ze składu produktu.

PRZECIWSKAZANIA:

Nie stosować na błony śluzowe. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Stosowanie produktu przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią powinno odbywać się po konsultacji z lekarzem. W razie przypadkowego kontaktu preparatu z oczami, płukać je przez 10 – 15 minut dużą ilością wody. Z uwagi na obecność naturalnych składników produkt może się rozwarstwiać – nie wpływa to na jakość produktu.

PRZECHOWYWANIE:

Wyrób medyczny Poxy Calm pianka na ospę i swędzenie należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25oC. Nie zamrażać. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Wyrób medyczny przeznaczony również do użytku pediatrycznego. Każdy poważny incydent związany z wyrobem należy zgłosić Wytwórcy i właściwemu dla miejsca zamieszkania organowi państwa członkowskiego. Numer serii i termin ważności znajdują się na spodzie opakowania wyrobu medycznego.

OPAKOWANIE:

Kartonowe pudełko zawierające butelkę z wyrobem medycznym wraz z instrukcją użytkowania.

SKŁAD:

TEFLOSE, TEGO BETAIN P 50 C, sok z liści aloesu (Aloe barbadensis), Brij L-9, gliceryna, wyciąg z nagietka, EUXYL PE 9010, olejek miętowy, olejek goździkowy, EUMULGIN CO 40, woda.

StarPharma

590298993163220925

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium