BLIZNASIL PLASTRY na blizny po cesarskim cięciu, operacjach, urazach (5 szt) KOLOR CIELISTY

Dostępność: brak informacji
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 75,99 zł 75.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Noris Pharma
Kod produktu: 6336

Opis


Wskazania i działanie


Innowacyjne plastry silikonowe BLIZNASIL są przeznaczone do leczenia wszelkiego rodzaju blizn,


ze szczególnym uwzględnieniem blizn po cesarskim cięciu. Wykorzystują one potwierdzone naukowo właściwości medycznego silikonu, który jest uznawany za najskuteczniejszy składnik w leczeniu blizn.


Odtwarzają naturalną barierę właściwą dla zdrowej skóry. Regularnie stosowane zmniejszają widoczność i wielkość blizn oraz wyrównują ich koloryt. Uelastyczniają blizny oraz znoszą uczucie napięcia i świądu.


 


Dodatkowo plastry BLIZNASIL, pokryte jedwabistym, elastycznym materiałem, zapewniają idealne dopasowanie do powierzchni ciała, pozwalają skórze oddychać, chroniąc jednocześnie delikatną bliznę przed ewentualnymi podrażnieniami i otarciami spowodowanymi przez ubranie. Ponadto cielisty materiał zapobiega rolowaniu i odklejaniu plastra, zapewnia komfort oraz dyskrecję stosowania.


 


Rozmiar plastrów jest dopasowany do długich blizn, szczególnie po cesarskim cięciu, jednak każdy plaster można dopasować do mniejszej blizny przez docięcie.


 


Plaster należy docinać przed odklejeniem folii zabezpieczającej, pamiętając o pozostawieniu co najmniej 5 mm zapasu od krawędzi blizny do końca plastra. Przy bardzo rozległych lub długich bliznach poszczególne plastry lub ich fragmenty można dowolnie łączyć, naklejając kolejne z nich obok siebie.


 


BLIZNASIL PLASTRY: • Zmniejszają widoczność i wielkość blizn, wyrównują ich koloryt


 • Uelastyczniają blizny, znoszą uczucie napięcia i świądu


 • Chronią delikatne blizny przed podrażnieniem przez ubrania


 • Zmniejszają ryzyko powstania blizn przerostowych i bliznowców (keloidów) oraz łagodzą objawy związane z powstałymi już bliznami nieprawidłowymiPlastry BLIZNASIL można stosować na każdą bliznę, bez względu na sposób i czas jej powstania.


 


Plastry BLIZNASIL są przeznaczone do leczenia następujących rodzajów blizn: • Blizny po cesarskim cięciu


 • Blizny po operacjach chirurgicznych


 • Blizny po operacjach plastycznych


 • Blizny po terapiach laserowych


 • Blizny pourazowe


 • Blizny pooparzeniowe


 • Blizny przerostowe


 • Bliznowce (keloidy)Plastry BLIZNASIL można stosować zarówno na blizny nowe (do 6 miesięcy), jak i dojrzałe (nawet po upływie 10 lat od momentu ich powstania), choć leczenie blizn nowych z reguły trwa krócej – od 1 do 2 miesięcy. W wypadku blizn dojrzałych ich leczenie może trwać do 6 miesięcy.


 


Plastry BLIZNASIL są łagodne i bezpieczne, dlatego mogą być stosowane u dorosłych (także ze skłonnościami do uczuleń i alergii) oraz u dzieci bez względu na wiek


Plastry są wielokrotnego użytku


Jeden plaster można stosować przez 14 dni.


 


 


 


Leczoną bliznę umyć i osuszyć. Nie stosować na okolice blizny preparatów nawilżających ani olejków, aby nie zmniejszyć przylepności plastra. Usunąć folię zabezpieczającą z plastra i nakleić go bezpośrednio na bliznę.


 


Plaster powinien pozostać na skórze przez co najmniej 12 godzin na dobę. Przynajmniej raz dziennie należy plaster zdjąć, aby przemyć bliznę mydłem bez substancji nawilżających.


 


Na czas mycia blizny lub przerwy w kuracji, plaster odkładać na podkładkę dołączoną do opakowania, klejącą stroną do dołu.


 


Plastry BLIZNASIL są samoprzylepne, jednak w wypadku stosowania ich w okolicy stawów (szczególnie kolana, łokcia i barku) można dodatkowo użyć plastra medycznego, aby zapewnić właściwe przyleganie plastra BLIZNASIL do blizny i zapobiec jego odklejaniu.


 


 


Przeciwwskazania


Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium