AVENT analogowa elektroniczna niania z 2 odbiornikami (SCD486)

Dostępność: brak informacji
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 249,99 zł 249.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Avent
Kod produktu: 5888

Opis


Niezbędna łączność w całym domu


 


Dwa odbiorniki zapewniają większą mobilność


 


Z dodatkowym nadajnikiem


 


Regulowane ustawienia kanału pozwalają uniknąć zakłóceń


Analogowa technologia 40 MHz oferuje regulowane ustawienia kanału, które zapewniają dobrą łączność z dzieckiem bez zakłóceń Regulacja głośności pozwala usłyszeć każdy chichot i szmer


 


Funkcja regulacji głośności w odbiorniku pozwala usłyszeć każdy śmiech, gaworzenie czy czkawkę malucha. Można też wyciszyć dźwięk i prowadzić cichy nadzór nad dzieckiem — dzięki światłom uruchamianym dźwiękiem będziesz wiedzieć, kiedy dziecko Cię potrzebuje.


 


Stylowe, przenośne odbiorniki o zasięgu do 150 m


Dzięki tym stylowym, przenośnym, zasilanym bateryjnie odbiornikom o zasięgu do 150 m możesz być w kontakcie z dzieckiem nawet wtedy, gdy przebywasz daleko od jego pokoju Zawiera 2 odbiorniki zapewniające większą mobilnośćMając do dyspozycji 2 odbiorniki, można jeden umieścić przy swoim łóżku, a drugi nosić ze sobą w ciągu dnia. Dają one również możliwość jednoczesnego słuchania dziecka przez dwie osoby.


 


Światła uruchamiane dźwiękiem informują o każdym dźwięku Twojego dziecka


Światła uruchamiają się, gdy dziecko się wydaje dźwięki, zatem nawet po ustawieniu niskiego poziomu głośności lub wyciszeniu zawsze będziesz wiedzieć, kiedy dziecko Cię potrzebuje Proste światła i dźwięki informują o łączności Dzięki wskaźnikom świetlnym i dźwiękowym możesz mieć pewność, że urządzenie jest połączone i nie straciło zasięgu. Informują one również o niskim poziomie naładowania baterii w odbiorniku, co pozwala uniknąć niespodziewanego wyłączenia urządzenia.


 


Łatwe podłączanie dodatkowych odbiorników zapewnia mobilność


Dodatkowe odbiorniki można podłączyć w 2 łatwych krokach — zapewnia to większą swobodę poruszania się w domu i wokół niego. Dodatkowe odbiorniki są sprzedawane osobno (model SCD484).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium