Akademia Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź

Apteka e-farm.pl wspiera i poleca szkolenia bezpiecznej jazdy organizowane w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź
przez Akademię Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź

https://tor-lodz.pl/

Szkolenia doskonalenia techniki przyczyniają się do zmniejszenia ilości wypadków i do poprawy naszego bezpieczeństwa na drogach publicznych. Dlatego e-farm.pl przyłącza się do tej idei i wspiera wszelkie działania realizowane przez ODTJ Tor Łódź poprawiające bezpieczeństwo motocyklistów i kierowców samochodów.

Szkolenia bezpiecznej jazdy organizowane przez Akademię Bezpiecznej Jazdy na najnowszym obiekcie w samym centrum Polski przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 stanowią jedną z najlepszych metod poprawy bezpieczeństwa i świadomości kierowców. Całodniowe szkolenie w ODTJ Tor Łódź składa się z godzinnej części teoretycznej i 5 godzin praktyki na płytach poślizgowych i nitce toru. Wszystko pod okiem licencjonowanych instruktorów techniki jazdy. Szkolenia odbywają się w niezwykle komfortowych warunkach (multimedialna, klimatyzowana sala konferencyjna, kawiarnia). W przerwach uczestnicy mają zapewniony serwis kawowy oraz dwudaniowy obiad z deserem. Na koniec szkolenia następuje podsumowanie w sali konferencyjnej i rozdanie certyfikatów ukończenia kursu bezpiecznej jazdy. 
ODTJ Tor Łódź jest pierwszym w woj. łódzkim tego typu obiektem wpisanym do rejestru Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy przez Wojewodę Łódzkiego pod nr 002E.
Serdecznie polecamy szkolenia i życzymy szerokości, przyczepności oraz jak najmniej niebezpiecznych sytuacji drogowych. Polecamy ideę podnoszenia bezpieczeństwa realizowaną przez ODTJ Tor Łódź.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium